Hem Küresel Hem Küçük Ölçekli Bir Tedarikçi

2001 yılında Türkiye’de Medikal Soft Ortopedik ürünlerin üretimi faaliyetine başlayan Morsa Cyberg Ortopedi, 19 yıllık üretim tecrübesi ile dünya çapında 40’tan fazla ülkeye yüksek kaliteli ürün yelpazesi sunmaktadır. Morsa Cyberg Ortopedi,

  1. İSTANBUL – İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde,

  2. İZMİR – Buca Organize Sanayi Bölgesinde (BEGOS)

  3. UŞAK – Organize Sanayi Bölgesinde (GÜNSA Medikal Ortopedi San.Tic.Ltd.Şti) olmak üzere, 3 üretim tesisi ile tüm bayilerinin istek ve ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

 

Alanında ilklerin öncüsü olan Morsa Cyberg Ortopedi, bugün hitap ettiği pazarda kalitesi ve müşteri memnuniyetiyle ciddi bir yer edinmiş olup, medikal ortopedi sektöründe akla gelen ilk firmalardan biri olarak Morsa Cyberg markası adı altında 200’e yakın ürün çeşidini tüketicilerine sunmaktadır. Bu ürün portföyü içerisinde ilk akla gelenler; bel korseleri, dizlikler, boyunluklar, el ve ayak bileklikleri, ayak sağlığı ürünleri ile birlikte diğer ortez ve breyslerdir.

Hayatta en değerli şeyin sağlık olduğunu düşünüyoruz, tasarım ve üretim sürecimizdeki ilk aşamadan son adıma kadar aynı bilinçle çalışmaya devam ediyoruz. Amacımız sağlıklı ve fonksiyonel çözümleri her şeyin üstüne koyarak yüksek kaliteli yenilikçi ürünler ve üst düzey müşteri memnuniyeti ile küresel tıbbi pazarda sürdürülebilir bir şekilde büyümektir. 

 

           Ürünler sayfamızdan envanterimizi inceleyin ve aradığınızı bulamazsanız bizimle iletişime geçin.

 

MORSA CYBERG ORTOPEDİ HAKKINDA

 

EKİBİMİZ

MEHMET GÜNALTILI

Genel Müdür

 

Morsa Medikal Ortopedi ve Makina Sanayii TİC. LTD. ŞTİ.

İstanbul: İkitelli OSB Giyim Sanatkarları Sitesi 4.Ada A Blok No:607 Başakşehir -İstanbul /Türkiye

İzmir: Buca OSB Mah. 3.Bölge 2/21 Sok. No:12 Buca -İzmir /Türkiye

Tel: +(90) 212 671 11 39 / + (90) 232 420 20 82 / info@morsa.com.tr

 

 

Copyright © 2002 Morsa Cyberg

  • Facebook
  • Instagram
  • Gri LinkedIn Simge