top of page

MORSA CYBERG ORTOPEDİ HAKKINDA

Küçük Ölçekli ama Küresel

2001 yılında Türkiye’de Medikal Soft Ortopedik ürünlerin üretimi faaliyetine başlayan Morsa Cyberg Ortopedi, yıllar boyu biriktirdiği üretim tecrübesi ile dünya çapında 40’tan fazla ülkeye yüksek kaliteli ürün yelpazesi sunmaktadır. 

 

Morsa Cyberg Ortopedi3 tesisi ile tüm bayilerinin ve online müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

     İSTANBUL – İkitelli Organize Sanayi Bölgesi

     İZMİR – Buca Organize Sanayi Bölgesinde (BEGOS)

     UŞAK – Organize Sanayi Bölgesinde (GÜNSA Medikal Ortopedi San.Tic.Ltd.Şti)

 

Alanında ilklerin öncüsü olan Morsa Cyberg Ortopedi, bugün hitap ettiği pazarda kalitesi ve müşteri memnuniyetiyle ciddi bir yer edinmiş olup, medikal ortopedi sektöründe akla gelen ilk firmalardan biri olarak Morsa Cyberg markası adı altında

200’ün üzerinde ürün çeşidini tüketicilerine sunmaktadır. Bu ürün portföyü içerisinde ilk akla gelenler; bel korseleri, dizlikler, boyunluklar, el ve ayak bileklikleri, ayak sağlığı ürünleri ile birlikte diğer ortez ve breyslerdir.

Hayatta en değerli şeyin sağlık olduğunu düşünüyoruz, tasarım ve üretim sürecimizdeki ilk aşamadan son adıma kadar aynı bilinçle çalışmaya devam ediyoruz. Amacımız sağlıklı ve fonksiyonel çözümleri her şeyin üstüne koyarak yüksek kaliteli yenilikçi ürünler ve üst düzey müşteri memnuniyeti ile küresel tıbbi pazarda sürdürülebilir bir şekilde büyümektir. 

 

Ürünlerimizi inceleyin ve aradığınızı bulamazsanız bizimle iletişime geçin. Kişiye özel ürünler de üretmekte ve tüm ihtiyaçla karşılık vermek için çalışmaktayız.

Hakkımızda: Hakkımızda
Hakkımızda: Ekip

EKİBİMİZ

Morsa - Mehmet Günaltılı.png

MEHMET GÜNALTILI

Genel Müdür

Hakkımızda: Pro Gallery
bottom of page